Zgłoś uwagę

Sezon Ogórkowy w Teatrze Ad Spectatores

Ruszył Otwarty Sezon Ogórkowy w Teatrze Ad Spectatores. To swoisty festiwal, w którym nie zabraknie spektakli, premier, niespodzianek i konkursów z nagrodami. BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura będzie miejscem początku spektaklu „Sceny z Życia”, rozgrywanego w przestrzeni ul. Kazimierza Wielkiego. Festiwal potrwa od 4 sierpnia do 3 września.

Sceny z Życia
Znasz tę ulicę. Przejeżdżasz tamtędy codziennie. Jest w centrum miasta. Bywasz tam często ale nigdy nie patrzysz. Zatrzymaj się. Młoda kobieta rozmawia przez komórkę. Uprawia telefoniczny seks. Dwóch mężczyzn czyści szklane okna. Jeden jest zakochany. Obok śmietnika turysta składa tajemniczą propozycję pięknej dziewczynie. Do tego spektakularna akcja policji i tajemnicze spotkanie trzech braci nieświadomych swojego pokrewieństwa. Bo to tylko z pozoru zwyczajna ulica. Stań za szybą. Obserwuj i słuchaj. Możesz się zaskoczyć.
Niespodzianka Sezonu Ogórkowego
Spektakl grany w przestrzeni ulicy Kazimierza Wielkiego. Początek w BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura, ul. Świdnicka 8b.

Daty spektaklu:
11.08, godz. 21:00
12.08, godz. 21:00
14.08, godz. 21:00

O teatrze
Teatr został założony, by stać się alternatywą dla teatrów państwowych oraz miejscem wszelkich możliwych eksperymentów na polu dramaturgicznym, aktorskim i inscenizacyjnym.

Ad Spectatores jest największym teatrem prywatnym we Wrocławiu. Posiada scenę w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej. Roczna ilość granych przedstawień sięga 150 (w tym od 5 do 6 premier). Ad Spectatores prezentowało swoje spektakle w Moskwie, Berlinie i Bratysławie. Gościło także na swoich scenach artystów z Moskwy, Berlina, Freiburga, Nowego Jorku i Deyton. W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy 46 premier, zagraliśmy ponad 2000 spektakli, część z nich w kursujących pociągach, na wrocławskich skrzyżowaniach, w budynkach użyteczności publicznej, muzeach, tramwajach, statkach, samochodach, miejskim Ratuszu, hotelach i restauracjach, ale przede wszystkim na scenach w Wieży Ciśnień, wrocławskim dworcu głównym PKP i Browarze Mieszczańskim. W swojej pracy podejmowaliśmy lokalne problemy, ale również realizowaliśmy międzynarodowe projekty, głównie z moskiewskim środowiskiem teatralnym.

Bilety: https://ekobilet.pl/teatr-ad-spectatores

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

sceny-z-życia (1)

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail