Śniadanie literackie: poeci z grupy literackiej Skamander

Śniadanie literackie w klubie Proza to propozycja Wrocławskiego Domu Literatury dla wszystkich tych, którzy cenią dobry smak nie tylko w literaturze.

Najbliższe Śniadanie literackie uatrakcyjnią swoją obecnością aktorzy, którzy wcielą się w rolę poetów z legendarnej grupy literackiej Skamander. Usłyszymy wiersze Juliana Tuwima, Antoniego Słonimskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Kazimierza Wierzyńskiego oraz Jana Lechonia. Dowiemy się też kilku ciekawostek związanych z funkcjonowaniem grupy oraz działalnością międzywojennych czasopism literackich (m.in. "Wiadomości Literackich").

Pamiętajcie, że Śniadanie literackie to także (a może przede wszystkim) bufet pełen pysznych potraw zaczerpniętych z literatury. Jesz i pijesz, ile chcesz! Do wyboru: ciepłe i zimne dania, ciasta, napoje – soki, woda, kawa, herbata. W menu znajdziesz też potrawy bezglutenowe.

Niedziela 26 marca, godz. 11.00-13.00
Miejsce: Klub PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro)

Dorośli: 25 zł/os (bufet, napoje, kawa+ ciasto wliczone w cenę)

Rabaty
Wrocławska Karta Rodzina Plus upoważnia do 30% rabatu!
Studenci: 20 zł (do zniżki upoważnia legitymacja studencka)

Śniadania literackie w klubie Proza