Zgłoś uwagę

Śniadanie na LUZ-ie!

W najbliższą niedzielę Wrocławski Dom Literatury i Akademickie Radio LUZ połączą siły, by wspólnie zorganizować „Śniadanie na LUZ-ie”. Będzie to nowy format, w ramach którego w trakcie śniadania realizowana będzie radiowa audycja na żywo, podczas której zaproszeni goście będą dyskutować na temat aktualnych wydarzeniach kulturalnych. 

Audycji z bliska będą mogli przysłuchiwać się stali bywalcy śniadań w klubie PROZA, którzy tego dnia zdecydują się wziąć udział w śniadaniu. Będzie to nie tylko okazja, by posłuchać interesujących rozmów na tematy kulturalne, ale by z bliska przyjrzeć się pracy radiowców. W programie audycji znajdą się m.in. dyskusje na tematy filmowe, powiązane z nocą oscarową, teatralne czy literackie. Nie zabraknie także rozmów na tematy stricte wrocławskie, m.in. dotyczące książkowych nowości wydawniczych na mapie Dolnego Śląska.

Klub PROZA mieści się w Przejściu Garncarskim 2 i jest prowadzony przez Wrocławski Dom Literatury. Co tydzień odbywa się tu Śniadanie literackie – zawsze w niedzielę od 11:00 do 13:00. To świetna okazja, by spędzić spokojne niedzielne przedpołudnie w gronie przyjaciół lub rodziny przy pysznym posiłku. Stół jest obficie zastawiony różnymi potrawami inspirowanymi literaturą. Tutaj dowiesz się jak smakuje: „poranek w Nawłoci”, „półmisek Sędziego, „nie zawsze musi być kawior”, „kuszenie Wiktora”, „malinowy chruśniak”, „deser Bilbo Bagginsa”, „jajecznica kryminalna", „naleśniki Mamusi Muminka", czy „tajemniczy ogród". Obowiązuje zasada: "jesz ile chcesz". Wśród dań znajdziemy zarówno ciepłe, jak i zimne przekąski, wybór ciast, zimne napoje, kawę i herbatę . Zadbano także o to, by na stole znalazły się także propozycje dla osób na diecie bezglutenowej, czy wegetariańskiej. W niedzielę 26 lutego dodatkową atrakcją będzie trwająca w klubie audycja radiowa.

Audycja „Śniadanie na LUZ-ie” rozpoczyna się o godz. 10:00 i trwać będzie do godz. 12:00. Bufet śniadaniowy uruchomiony zostanie o godz. 11.00, a posiłki serwowane będą do godz. 13.00.

Warto zarezerwować sobie wcześniej miejsca (w tym celu należy wysłać maila na adres:wdl@domliteratury.wroc.pl i podać ilość osób oraz orientacyjną godzinę przyjścia).

Do śniadania – jeśli tylko są wolne miejsca –  można dołączać także bez wcześniejszej rezerwacji!

Ceny:

  • Dorośli: 25 zł (bufet, napoje, kawa + ciasto wliczone w cenę)
  • Dzieci powyżej 3 lat: 15 zł (bufet, napoje, desery wliczone w cenę)
  • Dzieci do 3 lat - bezpłatnie

    Rabaty:
  • Studenci: 20 zł
  • Seniorzy posiadający Wrocławską Kartę Seniora - 20 zł
  • Rodziny posiadające Wrocławską Kartę Rodzina Plus - 50 % rabatu


Śniadanie na LUZie: niedziela 26 lutego,

audycja radiowa: 10.00 – 12.00.
bufet: 11.00-13.00
Klub PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro)
Rezerwacja miejsc: wdl@domliteratury.wroc.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Śniadanie literackie

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail