Zgłoś uwagę

Spektakl dla dzieci pt. "Sny"

Spektakl SNY to opowieść, której akcja rozgrywa się w onirycznej krainie, gdzie wszystko jest możliwe. Jak to się dzieje? Kiedy zamykasz oczy i zasypiasz, myśli tworzą piękne historie, ale czasami nadchodzą nielubiane koszmary. Z tego powodu mała bohaterka boi się zasnąć, ale bardzo chce się dowiedzieć jak z nimi walczyć.

Dziewczynka przeżywa magiczną podróż wchodząc w sny swoich zwierzęcych przyjaciół: Psa Feliksa, hrabiny Pajęczycy Pierwszej oraz Kury Lili, która z bardzo ważnego powodu mieszka w domu. Pozna Indiański sposób na poskromnienie koszmaru, sprawdzi czy magiczne zaklęcia działają, a co najważniejsze odkryje w sobie odwagę. Ale czy już nie będzie bała się zasnąć? Tego dowiecie się w spektaklu.  

 

Kiedy: 17 kwietnia niedziela godz. 17:00

Dla kogo: dla dzieci w wieku 5-8 lat

Czas trwania: 45min

Reżyseria: Agnieszka Mielcarek

Obsada: Justyna Oleksy, Agnieszka Ejsmont, Natalia Bloch

Produkcja: Małgorzata Strońska

Spektakl inspirowany metodą pracy Jana Dormana - eksperymentalnego twórcy teatru dla dzieci, wybitnego reżysera, pedagoga. Został wyreżyserowany w ramach projektu „Edukacja kulturalna przeciw wykluczeniom”. Projekt ten za swój cel stawia dostępność do kultury dla wszystkich, a wszystkie działania przeznaczone do różnych grup wiekowych mają za zadanie zwiększyć partycypację w kulturze mieszkańców Wrocławia niezależnie od ich statusu materialnego, pozycji społecznej, wieku, liczby dzieci, czy niepełnosprawności.

 

BILETY/REZERWACJA:

Cena biletu: 5 zł od osoby

Rezerwacja: przez formularz na stronie: http://www.centrumtworczosci.pl/formularze/rezerwacja-biletow

W weekend, w którym odbywa się spektakl rezerwacja tylko telefoniczna: 608 432 224

Miejsce wydarzenia: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a, scena na I piętrze

Więcej informacji: http://www.centrumtworczosci.pl/5-6-lat/premiera-nowego-spektaklu-dla-dzieci-sny

Projekt realizowany jest w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Clipboard01

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail