Zgłoś uwagę

Spektakl „Lilka, cud miłości” w gwiazdorskiej obsadzie

„Lilka, cud miłości” to portret zakochanej kobiety, odgrywany przez cztery znakomite aktorki – Paulinę Holtz, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Joannę Żółkowską. Spektakl od ponad roku podbija serca widzów w całej Polsce. Nie brakuje tu ślubów i zdrad, humoru i tęsknoty, pasji i rozczarowań. Spektakl odbędzie się 29 października o godz. 18.00 w Imparcie. Bilety w sprzedaży.

Aktorki zabierają publiczność we wciągającą podróż przez życie Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Scena zamienia się we wręcz filmowe ujęcia opowieści o tajemnicy miłości. A jeśli miłość, to wielka i namiętna, zakończona ślubem na Wawelu, z biciem w dzwony i piękną suknią i z orszakiem wspaniałych gości!

Ślub… A właściwe trzy śluby! Ale zawsze ze wspaniałym mężczyzną, który spełnić ma największe marzenia i pragnienia. Są i zdrady, i są tęsknoty, i jest stawianie wróżb z kart, a także… wywoływanie duchów. Szczypta ironii, oczywiście na temat mężczyzn, no i ta rodzina… Scenariusz powstał na podstawie wspomnień „poetki miłości”, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, nazywanej zdrobniale Lilką.

Spektakl „Lilka, cud miłości” jako popis aktorski Magdaleny Zawadzkiej, Krystyny Tkacz, Joanny Żółkowskiej i Pauliny Holtz był gwoździem programu jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Magdaleny Zawadzkiej, który przypadł 4 lutego i odbył się w warszawskim Teatrze Ateneum – macierzystej scenie aktorki. Wśród zaproszonych gości znalazły się gwiazdy polskiej sceny m.in. Krystyna Janda, Janusz Gajos i Daniel Olbrychski. Miło nam, że przedstawienie uświetniło taką uroczystość!

To prawdziwa teatralna perełka, której nie warto przegapić!


Scenariusz i reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
Muzyka: Urszula Borkowska

Obsada:
Paulina HOLTZ
Krystyna TKACZ

Magdalena ZAWADZKA
Joanna ŻÓŁKOWSKA
Głos dziecka: Antonina Nowakowska

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Lilka fot. Piotr Bukartyk 1 Lilka fot. Piotr Bukartyk (2) Lilka fot. Piotr Bukartyk (3) Lilka fot. Piotr Bukartyk (4) (Copy) Lilka fot. Piotr Bukartyk (5) (Copy) Lilka fot. Piotr Bukartyk (6) (Copy)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail