Zgłoś uwagę

Spektakl taneczny "Out Cry" w Imparcie

Świat w XXI wieku doświadcza niezwykłego technologicznego postępu, który ma przyczynić się do ułatwienia naszego życia – ma być szybciej, lepiej, więcej i bardziej wydajnie. Czy to na pewno właściwa droga? Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. „Out Cry" nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów i jest ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale być może wzbudzi w nas jakiekolwiek emocje – może to po prostu wołanie o normalność?

Spektakl jest kolejną odsłoną „I'm part of" – cyklu prezentacji najciekawszych niezależnych działań z czterech pól aktywności kulturalnej: teatru, muzyki, tańca i performansu oraz stand up'u/slam poetry.

8.12 | 20:00

Impart, ul. Mazowiecka 17
Bilety: 15 PLN (normalny), 10 PLN (ulgowy)
Czas trwania: 75 minut

Bilety w niskich, „offowych” cenach (normalny – 15 PLN, ulgowy – 10 PLN) dostępne są w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), na www.impart.art.pl, www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (Media Markt, Saturn, Empik).
=> KUP BILET ONLINE <=

Realizatorzy projektu:
"Out Cry" - spektakl dyplomowy absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu.
Choreografia: Edan Gorlicki
Muzyka: Amos Ben Tal
Światła: Jan Fedinger

Występują: Amanda Barnaś, Natalia Handzlik, Alicja Róża, Sandra Kula, Anna Mikuła, Filip Meyer-Luters, Kamil Baryła, Kamil Pora, Grzegorz Łabuda, Dariusz Seweryn Nowak, Mateusz Flis, Omar Karabulut.

Asystent: Andrzej Michalski.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

out-cry-kafel-16845 baner Out Cry 10  (1) Out Cry 10  (2) Out Cry 10  (3)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail