Zgłoś uwagę

Spotkanie informacyjne programów Mosty i MikroGRANTY

mikrogranty i mosty - spotkanie

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące dwóch programów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, które odbędzie się 7 sierpnia o godz. 18.00. W gościnnej atmosferze Infopunktu Nadodrze (ul. Łokietka 5) będziemy odpowiadać na pytania dotyczące składania wniosków w programie mikroGRANTY ESK 2016 oraz wyjaśniać, kto i w jaki sposób może się zgłosić do programu MOSTY.

Przypomnijmy, program współpracy „mikroGRANTY ESK 2016” ma na celu włączenie aktywnych mieszkańców Wrocławia do współtworzenia programu towarzyszącego Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Jego pierwsza pilotażowa edycja obejmuje dwa nabory wniosków o wsparcie projektów artystycznych i kulturalnych – inicjatyw mieszkańców – w 2014 roku. Najbliższy nabór rusza 25 sierpnia. 

W pierwszej edycji mikroGRANTÓW ESK 2016 przyjęto do realizacji sześć projektów, m.in. "Wrocław w obiektywie Witolda Romera" czy projekt poświęcony fonograficznej historii Wrocławia (pełną listę projektów wraz z opisami można znaleźć: TUTAJ).  

Celem "Mostów" jest znalezienie ciekawej historii, która będzie inspiracją do przejęcia i zaadoptowania wrocławskiego mostu przez grupy młodych ludzi. Na stworzenie kulturalno-artystycznego wydarzenia, które zostanie zrealizowane na wybranym moście przez jeden dzień w czerwcu 2015 roku uczestnicy mogą otrzymać do 80 tys. zł. Nabory trwają do 15 października.

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail