Zgłoś uwagę

Środowe spotkania z artystką Natalią Gołubowską

październik-grudzień 2015 (spotkania środowe)

Pracownia artystyczno-społeczno-kulturalna mieszcząca się przy Przedmieści Oławskie, ul. Komuny Paryskiej 45 we Wrocławiu to miejsce spotkań, warsztatów i wielu innych aktywności, stworzone z myślą o mieszkańcach Przedmieścia Oławskiego. W każdą środę (godz. 15.30-19.00) w okresie od października do grudnia w pracowni będą odbywać się spotkania z zaproszoną artystką - Natalią Gołubowską. Rezydencja artystki odbywa się w ramach programu "Wrocław - wejście od podwórza", który jest elementem programu sztuk wizualnych ESK Wrocław 2016. 

"Odczarować trójkąt" to temat spotkań w Pracowni, którego efektem końcowym będzie ZIN, czyli pismo tworzone dla/z lokalną społecznością jako nośnik różnorodnej treści na temat codzienności Przedmieścia Oławskiego. 
Pracownia Komuny Paryskiej 45 stanie się publiczną przestrzenią spotkań i rozmów zapraszając mieszkańców na warsztaty, wystawy, projekcje oraz działania plenerowe w przestrzeni Przedmieścia Oławskiego.

Działania poprowadzi Natalia Gołubowska, absolwentak mediacji sztuki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W swoich działaniach łączy pasję tworzenia i potrzebę funkcjonowania w grupie. Zajmuje się edukacją artystyczną w działaniach warsztatowych. Założycielka OZArt, czyli Otwartego Zakładu Artystycznego. Uczestniczka wielu wystaw, a także projektu Animator in Residence organizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”. Autorka projektów edukacyjno-społeczno-kulturalnych m.in w takich miejscach jak Zakład Karny, Zespół Placówek Resocjalizacyjnych, czy Monar Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień.

Zapraszamy na Przedmieście Oławskie.

Więcej informacji i terminów spotkań znajdą Państwo tutaj:
http://wroclaw2016.strefakultury.pl/podworze/
https://www.facebook.com/wejscieodpodworza 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Natalia Gołubowska

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail