Zgłoś uwagę

Startuje Nabór do Wrocławskiego Programu Wydawniczego 2018

Nabór do Wrocławskiego Programu Wydawniczego na 2018 rok rozpoczyna się 22.11.2017 r. Program ma na celu wspieranie wydawnictw w publikacji książek i czasopism związanych z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem.

Rozpoczynamy Nabór Dodatkowy do Wrocławskiego Programu Wydawniczego, którego celem jest finansowe wspieranie wydawnictw w publikacji książek i czasopism o profilu kulturalno-artystycznym. Podstawowym kryterium  udziału  w Programie jest powiązanie autorów lub tematyki publikacji z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem.

Biuro Festiwalowe Impart 2016 stanie się współwydawcą projektów wybranych przez Komisję konkursową Wrocławskiego Programu Wydawniczego, wnosząc do nich wkład finansowy.

Wnioski do Wrocławskiego Programu Wydawniczego można składać od 22.11.2017 do 13.12.2017. Dokumenty będą przyjmowane w sekretariacie Biura Festiwalowego Impart 2016, ul. Ruska 46b lok. 203, 50-079 Wrocław, w godzinach 9:00-15:00. Decyduje data wpływu wniosku do sekretariatu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Naboru do Wrocławskiego Programu Wydawniczego. Regulamin oraz formularze wniosków znajdują się na stronie www.wroclaw2016.strefakultury.pl/wpw.

Dotychczas w ramach Wrocławskiego Programu Wydawniczego ukazało się 17 książek oraz 19 numerów czasopism.
Informacji o Wrocławskim Programie Wydawniczym udziela jego koordynatorka – Magda Brumirska-Zielińska pod adresem magda.brumirsk@impart.art.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

okładki esk

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail