Zgłoś uwagę

Startuje Wrocławski Program Wydawniczy

Nabór do Wrocławskiego Programu Wydawniczego rozpocznie się 11.02.2016 r. Celem programu jest finansowe wspieranie wydawnictw w publikacji książek i czasopism związanych z Dolnym Śląskiem.

Biuro Festiwalowe Impart 2016, miejska instytucja kultury Wrocławia, ogłasza I edycję Wrocławskiego Programu Wydawniczego, którego celem jest finansowe wspieranie publikacji książkowych i czasopism o profilu kulturalno-artystycznym. Podstawowym kryterium  udziału  w Programie jest powiązanie autorów lub tematyki publikacji z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem.

Biuro Festiwalowe Impart 2016 stanie się współwydawcą projektów wybranych przez Komisję konkursową Wrocławskiego Programu Wydawniczego, wnosząc do nich wkład finansowy.

Wnioski do Wrocławskiego Programu Wydawniczego można składać od 11.02.2016 r. Termin składania wniosków upływa 11.03.2016 r. o godz. 16:00. Decyduje data wpływu wniosku do sekretariatu Biura Festiwalowego Impart 2016, ul. Komuny Paryskiej 39‑41, 53‑681 Wrocław.

Warunki Programu określa Regulamin Wrocławskiego Programu Wydawniczego. Regulamin, wniosek, lista załączników oraz karty oceny projektu znajdują się na stronie www.wroclaw2016.strefakultury.pl/wpw.

Wrocławski Program Wydawniczy jest częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Wszelkich informacji o Wrocławskim Programie Wydawniczym udziela Magda Brumirska, Specjalista ds. Wrocławskiego Programu Wydawniczego (nr tel. 799 040 711, e-mail: magda.brumirska[AT]impart.art.pl).

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Książki

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail