Zgłoś uwagę

Dzisiaj swoje 56 urodziny obchodzi Jo Nesbø. Fanów norweskiego pisarza na pewno ucieszy informacja, że 23 kwietnia odwiedzi Wrocław. Wizyta ta odbędzie się w weekend rozpoczynający kadencję Wrocławia jako Światowej Stolicy Książki UNESCO 2016.

Głośne czytanie wybitnych dzieł literackich przez znakomitych aktorów jest już tradycją we Wrocławiu. Doceniła je między innymi wielotysięczna publiczność biorąca udział w dotychczasowych wydarzeniach, na przykład Europejskich Nocach Literatury. Tym razem wrocławianie mogli wspólnie czytać z aktorami. Utwory Sławomira Mrożka czytali wraz z Państwem: Małgorzata Foremniak, Arkadiusz Jakubik i Robert Więckiewicz.

Nadal można odbierać darmowe wejściówki na Słuchowisko z Małgorzatą Foremniak, Arkadiuszem Jakubikiem i Robertem Więckiewiczem. 

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są w Infopunkcie ESK w Barbarze (Świdnicka 8c - Infopunkt jest czynny w godz. 8.00 – 20.00). Każdy chętny może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. 

→ zobacz także: KULTURALNA ZIMA W ESK 2016

„Zrób sobie książkę!”- projekt literacki Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, odbywający się od września do grudnia 2016 roku, mający na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży, jak atrakcyjną formą jest książka oraz jak długą i pełną przygód drogę musi przejść, nim trafi na półkę w księgarni. Wystawa, ze względu na ilość prac do zaprezentowania, odbędzie się jednocześnie w dwóch miejscach: w Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu oraz Księgarnia Hiszpańska Wrocław La Librería Española de Wrocław (przy Zaułku Solnym).

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail