Zgłoś uwagę

Na zakończenie roku czeka nas kulturalna dogrywka, na którą w imieniu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 zaprasza Pan Sylwester Wrocławski. Pod tym pseudonimem kryją się znakomici artyści związani z Wrocławiem, którzy wystąpią w sylwestrowym koncercie na Rynku. - Tegoroczny sylwester będzie najbardziej wrocławski z wrocławskich – zapowiada Konrad Imiela, reżyser wydarzenia.

 

Każdy może już dziś zdecydować, jaka piosenka stanie się szlagierem sylwestrowej zabawy! 

Sylwester Wrocławski zaprasza 31 grudnia na wielką fetę. Wrocławski Rynek zamieni się w ogromny klub z dwiema scenami, na których wystąpią artyści ze stolicy Dolnego Śląska. Będzie to okazja do hucznego zakończenia roku 2016, w którym Wrocław był Europejską Stolicą Kultury i przywitania nowego, 2017!

Sylwester Wrocławski transmitowany będzie przez telewizję Wirtualnej Polski. - Będziemy pokazywać na zmianę dwie sylwestrowe, koncertowe sceny oraz relację z naszego mobilnego studia. Całe wydarzenie będzie można oglądać w telewizji WP ze strony głównej Wirtualnej Polski, a także w kanale WP nadawanym w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX8) oraz w wybranych sieciach kablowych – poinformował Wojciech Pawlak, prezes telewizji WP. Transmisja rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do pierwszej w nocy. Dodatkowo na naszej stronie będzie dostępny LINK do telewizji WP na żywo, tuż przed wydarzeniem. Zachęcamy do oglądania!

TRANSMISJA NA ŻYWO

Ponad 60 tysięcy ludzi na Rynku i niezliczona liczba osób przed telewizorami, w radiu oraz w Internecie powitało Nowy Rok we Wrocławiu bawiąc się w największym plenerowym klubie w Europie! Dwie sceny, multimedialne show i gwiazda wieczoru – Szanowny Pan Sylwester Wrocławski. W roku Europejskiej Stolicy Kultury 2016 dla wrocławian zagrali… wrocławianie, a koncert sylwestrowy zasłużył na wysokie miejsce w rankingu najlepszych wydarzeń kulturalnych w historii miasta.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail