Zgłoś uwagę

Sylwester Filmowy 2016 w Kinie Nowe Horyzonty

Kino Nowe Horyzonty zaprasza do spędzenia Sylwestra Filmowego 2016, wybierając się na najbardziej wyczekiwane w nadchodzącym A.D. premiery: nominowany do Złotych Globów La La Land Damiena Chazelle’a (Whiplash) z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone, oraz włoską komedię z udziałem Kasi Smutniak Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. 

Warto zobaczyć, co stanie się, gdy podczas kolacji przyjaciele umówią się na ujawnianie każdej wiadomości, która pojawi się w ich smartfonach. Zrobi się naprawdę śmiesznie! Czarna komedia Honorowy obywatel to jeszcze jeden film w repertuarze. W argentyńskim kandydacie do Oscara zagrał znany ze znakomitych Dzikich historii  Oscar Martinez. Oprócz filmowych atrakcji, jak zwykle tańce i coś na ząb. W tym roku wyjątkowo odbędzie się też koncert zespołu Fairy Tale Show. Posłuchajcie, jak gra grupa znana z popularnego telewizyjnego show „Must be the music”. Stali bywalcy Kina rozpoznają też w chłopakach dawnych współpracowników Nowych Horyzontów. Jak zwykle dadzą czadu!

Cena biletu (wciąż dostępne w kasach KNH i na www.kinonh.pl): 180 zł/ os. (normalny), 165 zł zł/os. (z Kartą Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty)

godz. 21.00
La La Land

USA 2016, 126’
reżyseria: Damien Chazelle
obsada: Emma Stone, Ryan Gosling, Finn Wittrock

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają.

23.00
Koncert zespołu Fairy Tale Show i przywitanie Nowego Roku

godz. 1.00
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Perfect Strangers / Perfetti sconosciuti
Włochy 2016, 97’
reżyseria: Paolo Genovese
obsada: Marco Giallini, Kasia Smutniak , Valerio Mastandrea, Anna Foglietta, Edoardo Leo, Alba Rohrwacher, Giuseppe Battiston

ilka zaprzyjaźnionych par spotyka się pewnego ciepłego wieczoru na kolacji. Ktoś proponuje grę: do zakończenia wieczoru wszystkie wiadomości, maile i rozmowy staną się publiczne, przy stole nie będzie tajemnic.

godz. 4.00
Honorowy obywatel
The Distinguished Citizen / El ciudadano ilustre
Hiszpania, Argentyna 2016 / 120’
reżyseria: Mariano Cohn, Gastón Duprat
obsada: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio

Zdobywca Nobla Daniel Mantovani jedzie do małego miasteczka Salas, z którego pochodzi i które jest źródłem jego inspiracji. Ma odebrać medal Zasłużonego Obywatela. Czy doceniany pisarz jest jeszcze w stanie zbliżyć się do mieszkańców?

Więcej na www.kinonh.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

La La Land La La land-2

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail