Zgłoś uwagę

Z okazji jubileuszowej edycji Wrocławskich Targów Dobrych Książek można przez miesiąc poprzedzający imprezę uczestniczyć w zabawie, do której zapraszają organizatorzy w mediach społecznościowych. Na Facebooku ruszył konkurs  25 książek na 25-lecie Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Wystarczy śledzić fanpage: Wrocławskie Targi Dobrych Książek i zwracać szczególną uwagę na piątkowe wpisy.

Targi Dobrych Książek we Wrocławiu obchodzą swoje  dwudziestopięciolecie i po raz pierwszy w historii odbędą się na płycie głównej Hali Stulecia. Stu pięćdziesięciu najlepszych wydawców z całej Polski przywiezie mnóstwo książkowych nowości i zaprosi na niemal dwieście spotkań z autorami.

Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast" Filipa Springera z tytułem Książka Roku 2016! Wydawnictwo Karakter laureatem „Pióra Fredry”!

Znamy już laureata nagrody głównej ogólnopolskiego konkursu edytorskiego na Najlepszą Książkę Roku Pióro Fredry. 1 grudnia, podczas uroczystego Wieczoru Laureatów w ramach 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, statuetkę Książka Roku - Pióro Fredry 2016 wręczono Wydawnictwu Karakter za książkę „Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast" Filipa Springera. O nagrodę walczyło 5 finalistów. Łącznie w konkursie udział wzięło 39 Wydawnictw i 137 książek.

Jubileuszowe 25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek dobiegły końca. Impreza trwała od 1 do 4 grudnia w Hali Stulecia i wzięło w niej udział 151 Wystawców. Łącznie przez cztery dni Targi Dobrych Książek odwiedziło ponad 60.000 zwiedzających! To około 5 tysięcy więcej niż rok temu (w 2015 roku szacunkowe wyliczenia wynosiły od 50 do 55 tysięcy. Przeniesienie Targów do Hali Stulecia dało możliwość komfortowego ustawienia stoisk - zwiedzający mieli więcej miejsca i mogli swobodnie przeglądać ofertę Wydawców.

Targi odbędą się w tym roku w wyjątkowym miejscu. W weekend poprzedzający Dzień Dziecka (26-28 maja), Przejście Garncarskie, obok Wrocławskiego Domu Literatury i Klubu PROZA, zostanie zamienione w niezwykłą ulicę książek.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail