Zgłoś uwagę

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalnie ogłoszono program tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Festiwal odbędzie się we Wrocławiu w dniach 24 marca-2 kwietnia – po zeszłorocznym, majowym PPA, kiedy miasto było Europejską Stolicą Kultury, wracamy do tradycyjnego, marcowego terminu. Pod kierunkiem dyrektora artystycznego, Cezarego Studniaka. Publiczność festiwalu będzie miała okazję zobaczyć ponad 30 koncertów i spektakli. Bilety w sprzedaży od 4 lutego – online i w kasie Capitolu.

19 marca podczas dwóch koncertów we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol wystąpi Jesse Cook – kanadyjski mistrz gitary i stylu flamenco nuevo. Dzień wcześniej, 18 marca, artysta spotka się ze swoimi fanami na specjalnie w tym celu zorganizowanym spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 17.00 w klubie Proza (Przejście Garncarskie 2).

W dniu 24 marca 2017 w Teatrze Muzycznym Capitol zaśpiewało dwadzieścioro uczestników II Etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki. Członkowie Rady Artystycznej PPA: Konrad Imiela, Mariusz Kiljan, Wojciech Krzak, Michał Litwiniec, Krzysztof Mieszkowski, Jerzy Satanowski i Bogusław Sobczuk oraz dyrektor artystyczny PPA Cezary Studniak zakwalifikowali do Finału siedmioro wykonawców. Koncert Finałowy odbędzie się w piątek 31 marca 2017 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

W piątek 31 marca 2017 odbędzie się Koncert Finałowy 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Koncert składa się z dwóch części: Finału Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i koncertu "Dziubanina" z piosenkami i muzyką teatralną Piotra Dziubka, w reż. Agaty Dudy-Gracz.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail