Zgłoś uwagę

Teatr Pieśń Kozła zagra we Wrocławiu

W listopadzie i w grudniu 2017 zobaczymy we Wrocławiu aż trzy przedstawienia znanego na całym świecie Teatru Pieśń Kozła. Będę to: „Hamlet-komentarz”, najnowsza premiera wrocławskiej sceny (premiera: lipiec 2017), „Wyspa”, obsypana nagrodami na 21. Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku, który odbywał się na przełomie lipca i sierpnia 2017 oraz długo wyczekiwany przez widzów spektakl „Return to The Voice”.

Po wizycie w Chinach, Teatr Pieśń Kozła powraca ze swoimi przedstawieniami do Wrocławia.. W dniach: 3, 4, 5 i 6 listopada o godz. 19.30 w sali teatralnej Teatru przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu zobaczymy „Hamleta-komentarz”, a w grudniu – 6 i 7, również o 19.30, przedstawienie to będzie pokazywane w Centrum Technologii Audiowizualnych (studio im. Z. Cybulskiego) we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1.

Hamlet, J.Bloodgood, N.Voskoboynikow, J.Kaatz, O.Kunicka

9 i 10  grudnia o godz. 19.30 w Centrum Technologii Audiowizualnych przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu grana będzie „Wyspa”. Przedstawienie zostało z entuzjazmem przyjęte na ostatnim Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku. Zebrało nagrody za reżyserię, muzykę, choreografię, najlepszy spektakl i grę zespołową.


Return to the voice, Monika Dryl

14 i 15 listopada o godz. 19.30 powraca na scenę „Return to The Voice”. Te dwa listopadowe przedstawienia będzie można zobaczyć w siedzibie Teatru przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu, a kolejne dwa – grudniowe (12 i 13 grudnia) - w Centrum Technologii Audiowizualnych.

Na wszystkie przedstawienia bilety można kupić przez internet – przez stronę www.piesnkozla.pl/repertuar lub w serwisie www.ticketpro.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Hamlet_J.Bloodgood_N.Voskoboynikow_J.Kaatz_O.Kunicka (1) Hamlet_Peyman_Fallahian_Sichiani_2

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail