Zgłoś uwagę

Teatr Piosenki: Lidia Pronobis

Teatr Piosenki zaprasza na ostatni w tym sezonie wieczór z lubianego i mającego swoją stałą rzeszę bywalców cyklu artystycznego Przed premierą. 8 czerwca w sali kameralnej o godz. 19:00 w roli głównej wystąpi Lidia Pronobis, której będzie akompaniował Andrzej Perkman.

Przypomnijmy, że są to kulturalne, wokalno-muzyczne spotkania, których bohaterami są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego pokolenia, znakomicie sprawdzający się w repertuarze piosenki artystycznej, aktorskiej. Gospodarzem comiesięcznych wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca tego gatunku piosenki Bogusław Sobczuk.

Lidia Pronobis jest studentką IV roku wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej. Związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Laureatka II miejsca X edycji Festiwalu Interpretacji Piosenek Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”, finalistka XVIII edycji Konkursu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej „Pamiętajmy o Osieckiej”, stypendystka The Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Miłośniczka dobrego kina i spontanicznych, dalekich podróży. Kochana i kochająca córka, siostra i dziewczyna swojego chłopaka.

Andrzej Perkman – muzyk, akompaniator, kierownik muzyczny  koncertów i spektakli teatralnych. Starszy wykładowca na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Z wykształcenia inżynier mechatroniki. Szczęśliwy tata dwóch urwisów.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Lidia Pronobis (1)

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail