Zgłoś uwagę

Transmisja Koncertu Finałowego 38. PPA

W piątek 31 marca 2017 odbędzie się Koncert Finałowy 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Koncert składa się z dwóch części: Finału Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i koncertu "Dziubanina" z piosenkami i muzyką teatralną Piotra Dziubka, w reż. Agaty Dudy-Gracz.

Finałowe występu siedmiorga uczestników oceniać będzie jury w składzie: Agata Kulesza, Maria Peszek, Krzysztof Mieszkowski, Michał Nogaś i Jan Peszek.

Część konkursową, czyli występy finalistów, będzie można obejrzeć online na oficjalnej stronie Przeglądu www.ppa.wroclaw.pl. Streaming rozpocznie się 31 marca około godziny 22, zapraszamy także do Foyer Za Witrażem w Capitolu, gdzie postawimy duży ekran z transmisją ze sceny. Wcześniej tego samego dnia, o godzinie 16, będzie można posłuchać transmisji występów finalistów na antenie Radio Wrocław Kultura.

Przypominamy: Koncert Finałowy grany jest dwa razy, o godz. 16 i 20.30, za każdym razem obie części, czyli finał konkursu i "Dziubanina".
O godz. 16 finaliści śpiewają po dwie piosenki, po przerwie oglądamy “Dziubaninę”, czyli utwory Piotra Dziubka w reż. Agaty Dudy-Gracz. Z tego występu finalistów transmisja radiowa, właśnie o 16.
O godz. 20.30 kolejność odwrotna: “Dziubanina”, a po niej finaliści, każdy z jedną piosenką. Na zakończenie: ogłoszenie werdyktu jury i wręczenie nagród.
Tutaj około godz. 22 streaming występów finalistów  oraz duży ekran w Foyer Za Witrażem w Teatrze Muzycznym Capitol – dla tych, którzy chcą być blisko finalistów, a nie dostali już biletów.

Przeczytaj o finalistach tegorocznego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki  T U T A J.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

nagrody ppa (1) Finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail