Zgłoś uwagę

Trwają próby do spektaklu „Królowa wróżek: Sen nocy letniej”

Od kilku dni trwają intensywne próby przed premierą spektaklu „Królowa wróżek: sen nocy letniej”. Już w niedzielę leśnicki park stanie się sceną przedstawienia, o którym będzie głośno jeszcze przez długi czas. To kolejna produkcja w ramach cyklu „Głos wykluczonych”, realizowanego przez Biuro ESK Wrocław 2016 i Fundację Jutropera.

Oprócz polskich gwiazd m.in. Marka i Miśka Koterskich czy Meli Koteluk, w spektaklu wystąpią także zaproszeni goście, aktorzy i muzycy z zagranicy. Usłyszymy nowe aranżacje barokowej muzyki Henrego Purcella, stworzone specjalnie na cele spektaklu przez Jona Paula Lakę. Wrocławska publiczność będzie miała okazję także usłyszeć Pablo Mainettiego, jednego z czołowych argentyńskich bandoneonistów. „Królową…” reżyseruje Michał Znaniecki. Widowisko zaprezentowane zostanie w parku w Leśnicy. Publiczność prowadzona będzie przez aktorów wraz z toczącą się akcją całego spektaklu, którą zwieńczy premierowy pokaz fontanny i ekranów wodnych.

Pełną listę artystów i osób zaangażowanych w przygotowanie spektaklu można znaleźć: T U T A J.

Premiera 12.07, niedziela, godz.21.00 , bilety w cenie 12 złotych do nabycia w Centrum Kultury Zamek w Leśnicy.

 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Sen nocy letniej - próba Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej" Próby do spektaklu "Królowa wróżek: sen nocy letniej"

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail