Zgłoś uwagę

Weekend Zamknięcia ESK 2016: wejściówki na Słuchowisko!

Nadal można odbierać darmowe wejściówki na Słuchowisko z Małgorzatą Foremniak, Arkadiuszem Jakubikiem i Robertem Więckiewiczem. 

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są w Infopunkcie ESK w Barbarze (Świdnicka 8c - Infopunkt jest czynny w godz. 8.00 – 20.00). Każdy chętny może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. 

→ zobacz także: KULTURALNA ZIMA W ESK 2016

Słuchowisko
Głośne czytanie wybitnych dzieł literackich przez znakomitych aktorów jest już tradycją we Wrocławiu. Doceniła je między innymi wielotysięczna publiczność biorąca udział w dotychczasowych wydarzeniach, na przykład Europejskich Nocach Literatury. Tym razem zapraszamy wrocławian do wspólnego czytania z aktorami. Utwory Sławomira Mrożka przeczytają wraz z Państwem: Małgorzata Foremniak, Arkadiusz Jakubik i Robert Więckiewicz.

To jeden z ostatnich tegorocznych akcentów literackiego programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Nieprzypadkowo zaplanowano go na 18 grudnia – w ramach weekendu zamknięcia, ale dzień po głównej ceremonii. Wrocław przecież pozostanie do 22 kwietnia 2017 Światową Stolicą Książki UNESCO.

Serdecznie zapraszamy 18 grudnia o 16.00 do Hali Stulecia!

Czytaj więcej: T U T A J

→​ dołącz do wydarzenia na FB

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

malgorzata_foremniak_fot_filip_basara Robert_Wieckiewicz_fot_Filip_Basara (Copy) arkadiusz_jakubik_fot.dunvael_photography-copy-1481019489 SŁUCHOWISKO

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail