Zgłoś uwagę

Wernisaż wystawy "Mojej rodzinie" w Galerii ImpArt

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Galeria ImpArtu mają zaszczyt zaprosić Państwa na wystawę z cyklu prezentacji twórczości nauczycieli wrocławskich placówek oświatowych w ramach projektu Biennale Twórczości Nauczycieli we Wrocławiu. 3 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy pana Grzegorza Nowaka pt.: „Mojej rodzinie”.

Grzegorz Nowak jest  nauczycielem rzeźby w Zespole Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu. Jest również aktywny artystycznie - zajmuje się rysunkiem, malarstwem i rzeźbą, szczególnie rzeźbą portretową i projektowaniem rzeźby do architektury i urbanistyki. Pan Grzegorz uczestniczy w przeglądach Biennale Twórczości Nauczycieli od samego początku i jego prace budzą olbrzymie zainteresowanie. Jest w nich swoista poetyka, okraszona rzeźbiarskim, ekspresyjnym rozmachem w stosowaniu plamy, linii i płaszczyzny malarskiej. Wystawa zakończy się finisażem 30 listopada 2017 r. o godzinie 17.00, podczas którego nastąpi licytacja prac autora. Zapraszamy.

 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Mojej rodzinie_Grzegorz_Nowak_A1-HERA (2) Mojej rodzinie_Grzegorz_Nowak_A1-HERA (4) (Copy) Mojej rodzinie_Grzegorz_Nowak_A1-HERA (5) (Copy) Grzegorz Nowak (Copy) Logo biennale 2016 Samo

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail