Zgłoś uwagę

Weź udział w konkursie Jubileusz Małych Instrumentów

Podczas swojego jubileuszowego koncertu 10 lat Małych Instrumentów muzycy zaprezentują szeroki przekrój kompozycji od Fryderyka Chopina czy Maestro Ennio Morricone. Wydarzeniem specjalnym towarzyszącym koncertowi Małych Instrumentów będzie przeprowadzenie odważnej akcji wydawniczej - specjalnie w tym celu Małe Instrumenty nagrały utwór, który został umieszczony na rzadkim nośniku dźwięku - płycie magnetycznej.

Uczestnicy konkursu muszą odpowiedzieć na pytanie „Co Was denerwuje w muzyce Małych Instrumentów?” i przesłać zgłoszenie na adres: socialmedia@wroclaw2016.pl. Zwycięzca konkursu otrzyma jeden z dwóch istniejących egzemplarzy z niezwykłą płytą.

Przewidzianych jest także 5 nagród pocieszenia, w których znajduje się: podwójne zaproszenie na koncert oraz płyta „Awakening” Paweł Romańczuk.

Retrospektywny koncert Małych Instrumentów odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 19:00 w Imparcie (Mazowiecka 17). Bilety w „małej cenie” w sprzedaży.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://www.wroclaw2016.strefakultury.pl/regulamin-konkursu-jubileusz-malych-instrumentow

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

astromag

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail