Zgłoś uwagę

Wieczór brazylijski: koncert Amilcar Batista Cruz w Imparcie

Wspaniale zapowiadający się, pełen wrażeń wieczór, którego bohaterem będzie Amilcar Batista Cruz wraz ze swoim zespołem, czyli gitarzystą basowym, perkusistą, saksofonistą, skrzypaczką i świetnym konferansjerem Maciejem Januszko. Zapraszamy Państwa na wieczór pełen brazylijskich rytmów, do zanurzenie się w świat brazylijskiej muzyki i tańca. Na scenie zobaczymy tancerzy z formacji SAMBA ART. Koncert odbędzie się 19 listopada, o godz. 18:00 w Sali Teatralnej Impartu.

Artysta urodził się w Brazylii, w Rio de Janeiro. Dorastał w rodzinie z tradycjami muzycznymi, dlatego od dziecka otaczał się muzyką i szybką ją pokochał. W wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na gitarze i od tamtej poty się z nią nie rozstaje. Jego gra wzrusza, czasami aż do łez pobudza wyobraźnię i nadaje klimat każdemu miejscu, gdzie gra.

Urzeka swoją techniką, biegłością gry, muzykalnością i niezwykłą wrażliwością. Technika jego gry jest niezwykła, ponieważ stanowi połączenie brazilian style, jazz style i flamenco. Wszystko to sprawia, że styl jest niesamowicie urzekający i oryginalny. Talent, skromność i ciepło emanujące z jego serca, wszystko to razem daje niepowtarzalny efekt.

Bilety:
50 zł / 35 zł
KUP BILET
Kiedy: 19.11.2017 | godz. 18:00
Miejsce: Impart, Sala Kameralna, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Organizator: Lupinus - Marzena Bochenek, Mirosław Bochenek s.c.
Więcej na: www.amilcarbatistacruz.com/pl/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

fot. michał kokot

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail