Zgłoś uwagę

Włącz się

WOLONTARIAT EUROPEJSKA STOLICA KULTURY WROCŁAW 2016!

 

W 2016 roku Wrocław będzie nosił tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Przed nami setki projektów
i wydarzeń kulturalnych, dziesiątki festiwali i przedsięwzięć artystycznych, które wypełnią miasto oraz region duchem kulturalnego święta.

 

Europejska Stolica Kultury to przede wszystkim ludzie. To odbiorcy i uczestnicy kultury oraz zespół pomysłodawców, artystów, twórców i organizatorów tego wielkiego i niezwykłego przedsięwzięcia.

Zapraszamy Was do zespołu realizatorów projektu ESK - kreujmy razem najważniejszą przestrzeń dla kultury w Polsce. Przed Wami niepowtarzalna okazja na aktywne uczestnictwo w projekcie i spojrzenie na jego organizację „od kulis”.

Tworzymy szeroką sferę dla obywatelskiej i społecznej aktywności, oferując jednocześnie możliwość rozwoju, kontakt z międzynarodowym środowiskiem, szereg ciekawych zadań oraz mnóstwo niezwykłych wrażeń.

Pragniemy budować Europejską Stolicę Kultury we Wrocławiu razem z Wami! Każdy z Was jest dla nas bezcennym źródłem inspiracji, pozytywnej energii i wiary w sukces tego projektu.


W JAKI SPOSÓB MOŻESZ SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?

Wolontariat eventowyWolontariat akcyjny (eventowy) – pomagacie nam podczas największych wydarzeń i akcji ESK 2016, angażując się  we współpracę krótkoterminową.

 

 

 

 

Kulturalny Batalion Specjalny KBS – nasza współpraca będzie miała charakter długoterminowy: podczas bieżących prac zespołu ESK oraz pojedynczych wydarzeń. Będziecie specjalnie przeszkoloną ekipą, od której zależeć będzie powodzenie wielu szybkich akcji!

 

 

 

Wolontariat pracowniczy – w ramach działalności CSR Waszej firmy, możecie włączyć się w działania wolontariackie zarówno krótko - jak i długoterminowe.

 

 

E-wolontariat – nawet jeśli nie mieszkacie we Wrocławiu, a macie dostęp do komputera oraz  internetu, możecie włączyć się do działania.

 

 

 

 

Co zyskujesz?

  • Szkolenia ogólne i stanowiskowe.
  • Zaświadczenie o udziale w wolontariacie podczas ESK 2016.
  • Możliwość udziału i tworzeniu projektów kulturalnych.
  • Uczestnictwo w wydarzeniach integracyjnych.
  • Zdobywanie wiedzy w nowych dziedzinach.
  • Możliwość nawiązania nowych, inspirujących znajomości.

Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
wolontariat.wroclaw2016.strefakultury.pl

 

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

wolontariat@wroclaw2016.pl oraz Barbara – infopunkt ESK Wrocław 2016

(ul. Świdnicka 8c, Wrocław)

FB: /WolontariuszeESKWroclaw2016

Kontakt do zespołu:

Agnieszka Szymerowska
szymerowska@convention.wroclaw.pl
tel: +48 797 696 620

Aleksadra Stachura
aleksandra.stachura@wroclaw2016.pl
tel: +48 501 214 914

Kamila Januszko
kamila.januszko@wroclaw2016.pl
tel: +48 508 492 263

Sponsorzy

Zapraszamy przedstawicieli biznesu do współpracy przy unikatowym i prestiżowym projekcie Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

Nasi Partnerzy wezmą bezpośredni i aktywny udział w pracach przy tworzeniu wizji, programu i projektów ESK Wrocław 2016.

Oferujemy szerokie możliwości partycypacji w tym wielkim święcie kultury od małych lokalnych akcji społecznych po największe międzynarodowe przedsięwzięcia artystyczne.

Najważniejszych Partnerów zaprosimy do Elitarnego Klubu Dobrych Marek ESK 2016, który daje ekskluzywne możliwości prezentacji i promocji własnej marki, a także udziału w wydarzeniach ESK Wrocławia 2016 na preferencyjnych warunkach.

 

Biznesowa sieć ESK

Ponad 400 projektów artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych i społecznych w programie ESK Wrocław 2016 stwarza możliwość zaproponowania naszym Partnerom wyjątkowej i niezwykle bogatej oferty świadczeń reklamowych i promocyjnych.

We współpracy z instytucjami kultury z Wrocławia i Dolnego Śląska zbudowaliśmy ogromną sieć działań artystycznych, ale również biznesowych. Składa się na nią ponad 200 podmiotów, których projekty wpisują się w program Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Dołączając do tego grona marka Partnera zyskuje nie tylko nowe grupy odbiorców, ale również prestiż wynikający z możliwości posługiwania się ekskluzywnym logotypem ESK Wrocław 2016.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt
Michał Grudziński
e-mail: michal.grudzinski@wroclaw2016.pl
tel.:    + 48 508 492 028

 

Szkolenia dla Kadr Kultury 

ESK Wrocław 2016 organizuje w ramach projektu Szkolenia dla Kadr Kultury cykl szkoleń skierowanych do pracowników instytucji Wrocławia i Dolnego Śląska. Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniach zapraszamy do kontaktu z Piotrem Stasiakiem (piotr.stasiak@wroclaw2016.pl).
Więcej informacji T U T A J

Podziel się

pixel

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail