Zgłoś uwagę

Najmodniejszym kwiatami tegorocznego Dnia Kobiet będą… te z origami, których płatki ozdobione są cytatami z wierszy o kobietach (i dla kobiet) polskich poetów. A to wszystko dlatego że 8 marca rusza głosowanie do 3 edycji Wyborów Literackich!

Projekt „Świat kręci się wokół Kaczmarka” i „Cztery podróże w czasie po Ołbinie, czyli żywe kadry dawnego Wrocławia” zwyciężyły w głosowaniu internetowym na MikroGRANTY ESK 2016.

We wtorek, 28 kwietnia, o godz. 16:00 w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego (We wtorek, 28 kwietnia, o godz. 16:00 w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego (Rynek-Ratusz 27) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu seminariów programowych ESK, poświęcone programowi „Więcej niż teatr”. Rynek-Ratusz 27) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu seminariów programowych ESK, poświęcone programowi „Więcej niż teatr”.

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu książki kulinarnej organizowanego przez Biuro Europejskiej Stolicy Kultury w ramach jednej z najważniejszych imprez plenerowych Wrocławia, Europy na widelcu, którą co roku na początku czerwca odwiedza kilkadziesiąt tysięcy wrocławian i turystów.

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 oraz Fundacja Transformator zapraszają na premierę pierwszego internetowego przewodnika po wrocławskiej architekturze XX i XXI wieku.

W lipcowym programie Instytutu Grotowskiego znalazły się przede wszystkim propozycje warsztatowe. Lato to idealny czas, by skupić się na rzemiośle aktorskim – zarówno pogłębić umiejętności aktorskie, jak i postawić pierwsze kroki w tej dziedzinie. Początkujących zapraszamy na „Ciało – organicznie połączone narzędzie sprawcze”, zajęcia przygotowane przez Jakuba Gontarskiego, Agnieszkę Rybak i zaproszonych pedagogów ruchu: Kubę Adamowskiego, Adama Boczarskiego i Bartka Sofinskiego; tancerzom i aktorom teatru fizycznego polecamy „Zmienną drogę do działania” – warsztaty letnie Studia Matejka, a osobom pragnącym rozwinąć technikę praktyki dla ciała i głosu, emocji i ducha laboratorium „SŁOŃCE” prowadzone przez Marca Balbiego di Palmę w ramach Szkoły Reny Mireckiej.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail