Zgłoś uwagę

Wrocław 2016 laureatem MocArtów RMF Classic

Już po raz siódmy rozdano MocArty RMF Classic. Słuchacze stacji wybrali swoich faworytów w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Muzyka Filmowa Roku i Rzecz z Klasą. Mamy przyjemność poinformować, że "Wydarzeniem Roku" zostały wybrane całoroczne obchody Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu!  

12 miesięcy i blisko 2000 artystycznych projektów i wydarzeń kulturalnych najwyższej próby. Jak obliczyli organizatorzy uczestniczyło w nich ponad 5 milionów ludzi. Koncerty, wystawy, widowiska, spotkania z twórcami – w tym niezapomniana Gala Rozdania Europejskich Nagród Filmowych z Piercem Brosnanem w roli głównej. W projekcie aktywnie uczestniczyli sami mieszkańcy udowadniając, że kultura może być bodźcem rozwoju i sposobem na życie. Sukces wizerunkowy i frekwencyjny, dzięki któremu stolica Dolnego Śląska wzniosła się na absolutne kulturalne wyżyny!
 

 

Zachęcamy do zapoznania się z licznymi podsumowaniami tego wspaniałego roku z kulturą (T U T A J)! Wrocław po raz kolejny udowodnił, że jest miastem wyjątkowym, które już na stałe wpisało się na kulturalną mapę Europy. 

Więcej o MocArtach RMF Classic: T U T A J

 

[źródło: http://www.rmfclassic.pl] 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Flow. Półmetek ESK 2016 MocArty 2016 (3) MocArty 2016 (4) MocArty 2016 (1) MocArty 2016 (2)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail