Zgłoś uwagę

Przeżyjmy to jeszcze raz: wrocławianka stworzyła kronikę ESK 2016!

Z dumą prezentujemy przemiły prezent od Pani Alicji Michalskiej na zakończenie ESK Wrocław 2016. Taka kronika jest najlepszym dowodem na to, że Europejska Stolica Kultury będzie trwała wiecznie, dzięki NAM, WROCŁAWIANOM! A Wy, jakie wspomnienia roku 2016 udokumentowaliście? Zapraszamy do podzielenia się swoimi wspomnieniami – sprawmy, by kulturalny rok 2016 był z nami jak najdłużej! ​

"Dzień dobry! Mam ponad 70 lat i uczestniczyłam w wielu wydarzeniach ESK2016. Nie miałam problemu z wyszukiwaniem spotkań i imprez – co kilka dni byłam w Infopunkcie Barbara po wiadomości i ulotki, korzystałam z informacji zawartych w Gazecie Wyborczej Wrocław, Gazecie Wrocławskiej, folderach Impartu, informatorach kulturalnych ESK, miesięczniku „Co jest grane”, licznych ulotkach układanych w mieście itd. Myślę, że starsze osoby, które NIE chciały skorzystać, to dużo straciły. ESK spowodowała, że właściwie dopiero teraz zaczęłam uczestniczyć w pełni w kulturze, ilu artystów poznałam, ilu ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Nie byłam bierną uczestniczką, dyskutowałam, dokumentowałam. Swoje spostrzeżenia, zdjęcia, wycinki z gazet, ulotki reklamowe zawarłam w kronice, którą nazwę 'MOJE ESK2016 Wrocław'" - napisała do Biura ESK 2016 i Infopunktu Barbara Pani Alicja Michalska.

Przeżyjmy to jeszcze raz
"W najbliższych dniach postaramy się przypomnieć to co wydarzyło się w roku 2016. Pod hasłem "Przeżyjmy to jeszcze raz" zaprezentujemy relacje, telewizyjne migawki, spoty, fotogalerie, ale także szersze podsumowania z tego wspaniałego roku. Wiem, że każdy z nas ma jakieś swoje wybrane, ulubione wspomnienie – podzielmy się nimi! Wiele osób już nam przysłało lub przyniosło swoje opinie, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Dziękuję w imieniu swoim oraz w imieniu wszystkich zaangażowanych w Europejską Stolicę Kultury Wrocław 2016. Pośród przygotowanych przez nas zestawień na pewno zamieścimy również te osobiste relacje artystów, twórców, mieszkańców a także odwiedzających Wrocław gości" - podkreśla Krzysztof Maj, dyrektor Biura ESK Wrocław 2016. 

Pierwsze podsumowania
Oficjalne zakończenie programu i całorocznych obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu już za nami. To był wyjątkowy czas wypełniony kulturą w jej przeróżnych odsłonach: od wydarzeń awangardowych po otwarte i darmowe koncerty; od dużych festiwali i prestiżowych gal po małe i lokalne projekty w ramach mikroGRANTÓW; od filmu i teatru aż po performance i operę:


→ Pierwsze podsumowanie: ESK 2016 we Wrocławiu to sukces jej mieszkańców

→ ESK 2016: to był rok muzycznej różnorodności


 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Alicja Michalska Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (2) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (3) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (4) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (5) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (6) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (7) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (8) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (9) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (10) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (11) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (12) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (13) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (14) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (15) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (16) Kronika ESK 2016 autorstwa Alicji Michalskiej (1)

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail