Zgłoś uwagę

Ukazał się numer marcowy "Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego", wydawanego przez Biuro Wrocław 2016. W środku zapowiedzi wydarzeń i projektów, organizowanych przez Biuro Wrocław 2016, m.in. nowej edycji programu mikrograntowego, działań projektu „Wrocław – wejście od podwórza” i pracowni Komuny Paryskiej 45, spektakli i koncertów Sceny Impartu i wiele innych.    

Ukazał się kwietniowy numer „Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego"! W środku zapowiedzi wydarzeń i projektów, organizowanych przez Biuro Wrocław 2016. W tym numerze można przeczytać o zakończeniu kadencji Światowej Stolicy Książki UNESCO 2016 i wydarzeń z tym związanych, m.in. o wyjątkowej edycji Europejskiej Nocy Literatury na Nadodrzu. W kwietniu, jak co roku odbędzie się 53. edycja Jazz nad Odrą, a 30 kwietnia Światowy Dzień Jazzu Polskiego. Ruszył nowy nabór programu mikroGRANTY. Będą również nowe działania w pracowni przy Komuny Paryskiej 45, spektakle i koncerty na Scenie Impartu i wiele, wiele innych.

Ukazał się czerwcowy numer "Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego", wydawanego przez Biuro Wrocław 2016. W środku zapowiedzi wydarzeń i projektów, organizowanych przez Biuro Wrocław 2016 oraz innych instytucji kultury. W czerwcowym kalendarium m.in. kolejna 14. edycja programu mikroGRANTY, Festiwal Kultury Japońskiej Nihon No Nami, spektakle, koncerty w Imparcie i wiele innych.   

Na mapie Wrocławia znajdziemy ponad 40 parków, 3 duże i kilka mniejszych miejskich ogrodów, 13 lasów i dziesiątki skwerów, zieleńców, polan, łąk… W sumie zielone tereny zajmują tu ponad 4500 hektarów! Jeśli więc chcemy spędzić czas na łonie natury, zdecydowanie jest z czego wybierać. Przedstawiamy 6 naszych propozycji, gdzie ruszyć, by zrobiło się nam całkiem zielono! 

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail