Zgłoś uwagę

Wybierz zwycięzcę Guitar Masters 2016! Plebiscyt publiczności

Oddaj głos na swojego faworyta w międzynarodowym konkursie Guitar Masters 2016. Zobacz, jak w kilku prostych krokach, możesz pomóc ulubionemu gitarzyście w podróży nawet z drugiego krańca świata prosto na deski NFM. Głosowanie trwa do 30 sierpnia!

Tegoroczna edycja, znanego melomanom festiwalu Gitara+, przeszła metamorfozę. Nazwa została zmieniona na Guitar Masters 2016, a formuła wzbogacona o międzynarodowy konkurs. Pierwsza edycja skusiła ponad 800 gitarzystów z całego świata. Finalnie do rywalizacji w dwóch kategoriach: Gitara Klasyczna i Fingerstyle, stanęło 204 uczestników z 46 krajów.

Zostań jurorem w NFM
Pierwsza runda Guitar Masters to konkurs wideo. Do końca sierpnia Jury wybierze finalistów, którzy  jesienią pojawią się we Wrocławiu podczas przesłuchań na żywo. Pula nagród w konkursie wynosi ponad 60 000 EUR, więc jest o co walczyć! Ze wspomnianej dwusetki do kolejnego etapu zakwalifikuje się 40 uczestników z kategorii Gitara Klasyczna i 18 z Fingerstyle.

Emocji w konkursie dodaje plebiscyt “Choose Your Master”. Jeden uczestnik z każdej kategorii otrzyma gwarantowane miejsce w Rundzie II, dzięki głosom publiczności. Następnie gitarzyści zmierzą się ze sobą na żywo w Narodowym Forum Muzyki. Aby wybrać swojego faworyta wystarczy „kciuk w górę” pod jego nagraniem na kanale YouTube. Bądź na bieżąco i dołącz do subskrybentów. Głosowanie trwa do 30 sierpnia 2016!

Wybierz gitarzystę i wysłuchaj go na żywo we Wrocławiu.

Więcej informacji i wyniki konkursu na www.guitarmasters.pl.

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

GM2016

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail