Wydarzenia dla dzieci w ramach Miesiąca Lwowskiego

W ramach Miesiąca Lwowskiego czeka nas także obszerny program edukacyjno-artystyczny od DAGADAN-y dla najmłodszych. Zarówno dzieci, jak i rodziców zapraszamy na trzy weekendy warsztatów, koncertów, prezentacji najciekawszych książek dla dzieci, spotkań z malarzami, lalkarzami, aktorami, muzykami, pisarzami i nowymi przyjaciółmi.

Razem z Tarasem Prochaśką zastanowimy się Gdzie się podziało morze, a z Olą Krawczenko namalujemy pisanki. Będziemy tworzyć własne instrumenty z różnych części świata, poznamy tajniki tworzenia lalek-motanek, stworzymy własnego potwora techniką animacji plastelinowej i porozmawiamy z kosmitą UBU. Będziemy uczyć się śpiewać oraz tańczyć wesnianki i hajiwky, by na zakończenie warsztatów wspólnie powitać wiosnę na wrocławskim Rynku.

W zależności od pogody zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu (na Uliczce Lwowskiej) lub w pomieszczeniu (w Klubokawiarni Lwowskiej Pod Klepsydrą).

MIEJSCE:  KLUBOKAWIARNIA LWOWSKA POD KLEPSYDRĄ / Klub Proza, Przejście Garncarskie 2, Wrocław / Wstęp wolny

ULICZKA LWOWSKA, Przejście Garncarskie / Wstęp wolny
TERMIN: 2-3, 9-10, 16-17 kwietnia 2016

Program wydarzeń dla dzieci:  T U T A J