Zgłoś uwagę

Wyjątkowy piknik charytatywny na Wyspie Słodowej. Weź udział!

Credit Suisse oraz Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zapraszają na wyjątkowy piknik charytatywny, który odbędzie się na Wyspie Słodowej w sobotę, 17 września, w godz. 14.00 – 19.00. Na gości czekać będą kreatywnie ozdobione samochody, które do Wrocławia przybędą aż z Londynu jadąc przez Lipsk, inspirująca wystawa projektów artystycznych pracowników wrocławskiego biura Credit Suisse oraz szeroki wybór food trucków.

Podczas pikniku goście będą mieli okazję obejrzeć kreatywnie ozdobione samochody, które brały udział w rajdzie „Credit Suisse Banger Rally”. Do rajdu, którego trasa wiedzie z Londynu do Wrocławia z przystankiem w Lipsku, przystąpiły 23 załogi. Jego celem jest zbiórka środków dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, organizacji dobroczynnej wspieranej przez Credit Suisse. Tradycja rajdów charytatywnych, które przemierzają całą Europę, wywodzi się z Wielkiej Brytanii i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Credit Suisse. Impreza ta cieszy się ogromną popularnością wśród pracowników Credit Suisse, szczególnie tych, którzy uwielbiają auta, podróże i dobrą zabawę.

Na gości czekać będzie również wystawa projektów artystycznych pracowników wrocławskiego biura Credit Suisse, którzy wzięli udział w konkursie MyArt Flow. Inspiracją do stworzenia konkursu jest współpraca Credit Suisse z Europejską Stolicą Kultury Wrocław 2016 oraz nadchodząca wystawa „PRZYPŁYW. Młoda polska sztuka współczesna”, którą firma współorganizuje. W ten sposób Credit Suisse chciało zachęcić swoich pracowników do wyrażenie siebie poprzez różne formy sztuk wizualnych, np. obrazy, rysunki, fotografie, rzeźby czy grafiki. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w sobotę.

W programie pikniku przewidziany jest także koncert chóru Credit Suisse oraz występy artystyczne utalentowanych pracowników firmy oraz przyjaciół Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Nie zawiodą się także miłośnicy ulicznego jedzenia, na których czekać będą food trucki.


Środki zebrane w trakcie pikniku zostaną przeznaczone na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

piknik image005 image006 banger image001 image002 image003 image004

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail