Zgłoś uwagę

Wystawy na Wielkim Ekranie w Multikinie

„Wystawa na Ekranie” („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób.

Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw, zaś wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum. Cykl „Exhibition on Screen” przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata.

Cykl w każdym sezonie prezentuje kilka tytułów – filmów tematycznych poświęconych wybranym artystom, grupom lub kierunkom w malarstwie, wybranym muzeom lub pojedynczym arcydziełom. Filmy zapraszają do pracowni konserwatorskich, przybliżają techniki malarskie i detale techniczne a także tajniki badania przeszłości legendarnych obrazów. Wszystko to w jakości HD. Dotychczas niezwykły sukces odniosły m.in. filmy poświęcone dziełom Leonarda w National Gallery w Londynie, Vermeera z tego samego muzeum i Muncha w Muzeum Muncha i Galerii Narodowej w Oslo.

Wystawy na ekranie  - Sezon 4 zobaczymy w Multikinie Arkady Wrocławskie

4 sezon składa się z 4 tytułów, każdy z tytułów pokażemy 3-krotnie w odstępach mniej więcej 2 miesięcznych. Wystawy będziemy pokazywać dla klientów indywidualnych zawsze w poniedziałki o 18:00.

„Ja, Claude Monet” na podstawie listów i zapisków twórcy impresjonizmu
27 lutego, 10 kwietnia, 18 września
„Osobliwy świat Hieronymusa Boscha” z Het Noordbrabants Museum w ’s-Hertogenbosch
13 marca, 22 maja, 2 października

 „W ogrodzie artysty malarza. Amerykański impresjonizm” z Florence Griswold Museum w Old Lyme (Connecticut)
8 maja, 12 czerwca, 16 października

„Michał Anioł. Miłość i śmierć” z The National Gallery w Londynie
26 czerwca, 11 września, 30 października

Wszystkie pokazy rozpoczynają się o godzinie 18:00

Ceny biletów:

  • 33 zł normalny,
  • 28 zł ulgowy, 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Wystawy na Wielkim Ekranie

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail