Zgłoś uwagę

Zagraj w filmie z mostami w tle. Statyści poszukiwani!

Kino pod wrocmilą slajder

„Kino pod Wrocmilą”, jeden z projektów programu MOSTY, poszukuje epizodystów i statystów, którzy 2 czerwca pomogą przy powstawaniu ostatniej sceny kryminalnego filmu z mostami w tle w reżyserii Mateusza Kowalskiego.

„Mosty” to także tytuł samego filmu, którego premiera zaplanowana jest na 20 czerwca 2015 roku. Pomysłodawcą projekcji jest Mateusz Siemięż, który pewnego dnia przejeżdżając samochodem obok kina zamarzył obejrzeć film na wielkim ekranie siedząc wygodnie w aucie. – „Swój zamiar konsultowałem ze znajomymi i okazało się, że większość z nich chętnie wzięłaby udział w takim wydarzeniu” – przyznaje pomysłodawca. – „Chcemy umożliwić wrocławianom przeżycie tego rzadko spotykanego w Polsce seansu i pokazać światu, że nasze miasto naprawdę jest Europejską Stolicą Kultury”.

Program MOSTY pozwolił pójść krok dalej. Koordynatorzy projektu nie tylko mogą stworzyć samochodowe kino wyświetlane na membranie Stadionu Miejskiego, ale również nakręcić wyjątkowy film, w którym „zagrają” wszystkie inne wrocławskie mosty, kładki i przeprawy. Fabuła filmu opowiada historię policjanta cierpiącego na gefyrofobię, czyli lęk przed mostami. Jego słabość wykorzystuje były partner, chcący zemścić się za stare krzywdy. Wszystkie sceny filmu są prawie skończone, została jedynie ostatnia. Dlatego jest też to ostatnia szansa, żeby w filmie wystąpić.

Zwiastun filmu:

Filmowcy poszukują epizodystów i statystów, którzy pomogą w tworzeniu sceny rozgrywanej na Sali Rozpraw Uniwersytetu Wrocławskiego. Nagranie odbędzie się 2 czerwca przy Pl. Uniwersyteckim od 8:00 do 15:00. Potrzebni są chętni do takich ról jak: sędzia, protokolantka, prokurator, adwokat i ochroniarz. Zainteresowane osoby w wieku od 25 do 60 lat mogą zgłaszać się mailowo: youness.didouh@gmail.com
 

Więcej o mostach: www.mostywro.pl 

 

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail