Zgłoś uwagę

Zapraszamy do współtworzenia programu Eurokonferencji – Polcon 2016

Znawcy smoków poszukiwani!

Wiedzę o mitycznych stworach i smokach masz w małym palcu? Znasz na pamięć wszystkie książki Pratchetta? Jesteś specjalistą z zakresu nauk paranormalnych i magicznych? Jeżeli tak, to ciebie szukamy! Już teraz zgłoś propozycję swojego punktu programu na Eurokonferencję – Polkon 2016. Termin zgłoszeń mija 10 lipca. Zaproponuj wykład, prelekcje, warsztaty, konkurs lub inny fajny pomysły, które przyjdą Ci do głowy. Dla aktywnych twórców atrakcji przewidziane są zniżki do 80 procent kwoty akredytacji.

Nie czujesz się na siłach do własnej prezentacji, ale z chęcią byś posłuchał co inni mają ciekawego do powiedzenia? Tym bardziej dołącz do nas 18-22 sierpnia. Najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce odbędzie się w tym roku we Wrocławiu na terenie Centrum Kongresowego – Hala Stulecia!

Eurokonferencja – Polkon to miejsce w którym spotkasz znanych polskich pisarzy fanstasy i science fiction, posłuchasz prelekcji i wykładów o tematyce popularnonaukowej, paranormalnej i magicznej. Poznasz twórców komiksów i wielbicieli kultowych filmów w stylu Odysei Kosmicznej Kubricka lub seriali takich jak Gra o tron czy Firefly. Nie zabraknie również gier wszelakich: planszowych, karcianych, fabularnych i komputerowych. W sumie, na gości czekają setki godzin fantastycznych wrażeń!

Eurokonferencję zainauguruje koncert w wykonaniu orkiestry symfonicznej pod batutą Marcina Wernera, która zagra najsłynniejsze motywy muzyczne z takich filmów jak Hobbit, Park Jurajski, Harry Potter czy Gwiezdne Wojny. Odbędzie się on 18 sierpnia o godzinie 20:00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego – Hala Stulecia. Po nim Wrocław, na cztery dni, od rana do wieczora, przemieni się w portal do światów pełnych krasnoludów, elfów, przedstawicieli obcych cywilizacji oraz bohaterów z filmów anime. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie tradycyjnie już gala wręczenia Literackiej Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. Nominacje do nagrody ogłoszone zostaną w najbliższy czwartek o godzinie 19:00 w Sali Kameralnej Biura Festiwalowego IMPART. Kto wygra tym razem? Przekonamy się już 20 sierpnia.

Więcej szczegółów pod adresem: http://polcon2016.pl/tworz-program/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

polkon

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail