Zgłoś uwagę

Zasady używania logo ESK 2016

Logo projektu Wrocław – Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

  • Zarezerwowane wyłącznie dla projektów będących częścią programu artystycznego bądź programu przygotowań Wrocławia do tytułu ESK 2016.
  • Posługiwanie się tym logotypem wiąże się z podpisaniem umowy licencyjnej, określającej formę i obszary posługiwania się znakiem graficznym.

Celem stosowania oficjalnego logotypu jest komunikowanie i promowanie poszczególnych działań w ramach projektu ESK oraz wyróżnianie już istniejących projektów artystycznych, kulturalnych i społecznych wpisujących się w program i idee ESK oraz promocja samego miasta jako ESK 2016.

Wyróżniamy następujące rodzaje zastosowania logotypu:

  1. komunikowanie projektów realizowanych w ramach ESK 2016
  2. upowszechnianie i promocja ESK 2016 we Wrocławiu przez instytucje, takie jak ambasady i polskie konsulaty, instytuty kultury polskiej czy ośrodki zagraniczne Polskiej Organizacji Turystycznej
  3. trzecimrodzajem zastosowania będzie przyznanie logotypu dla sponsorów i partnerów wydarzeń związanych z ESK

W kwestiach związanych z punktem nr 1) oraz 3) prosimy o kontakt na adres: sekretariat(at)impart.art.pl oraz z asystentami kuratorów.

 

Unijne logo idei ESK

  • Komunikuje, że ESK jest projektem zainicjowanym i regulowanym przez Unię Europejską.
  • Powinno towarzyszyć wszystkim projektom, które sygnują działania podejmowane w ramach ESK 2016 we Wrocławiu.
  • Logo można pobrać ze strony http://ec.europa.eu/culture/index_en.htm

Projekt ESK jest wiodącym przedsięwzięciem Unii Europejskiej w dziedzinie kultury, dlatego reguły konkursu o tytuł ESK nakładają na organizatora obchodów szereg obowiązków. Jednym z nich jest konieczność zamieszczania unijnego logo konkursu ESK na materiałach sygnujących wydarzenia lub projekty organizowane w ramach ESK.

Partnerzy operatora ESK 2016 mogą zostać zobowiązani do zamieszczenia unijne logo ESK na swoich stronach www, materiałach promocyjnych, etc.

 

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail