Zgłoś się na wolontariat w trakcie NieKongresu Animatorów Kultury

W trakcie Slot Art Festival odbędzie się II NieKongres Animatorów Kultury, 7-9 lipca 2016, Lubiąż

Szukamy ekipy Wolontariuszy, która spędzi z nami na te kilka dni i pomoże w organizacji przedsięwzięcia.

Gwarantujemy:

- wolny od opłat wstęp na NieKongres oraz SLOT (w dniach 7-9.07.16);
- miejsce na polu namiotowym;
- bezpłatny transport autokarem na trasie Wrocław-Lubiąż-Wrocław (wyjazd do Lubiąża 6.07, powrót do Lubiąża 10.07.2016) LUB - możliwość korzystania z miejsca parkingowego (po wcześniejszym zgłoszeniu);
- t-shirt i identyfikator „Wolontariusz ESK Wrocław 2016”,
- karnet na jeden posiłek, ciepłe napoje, wodę, prysznic – w każdym dniu pracy Wolontariusza;
- porozumienie o współpracy oraz zaświadczenie o wolontariacie;-

Warunki?

Należy być pełnoletnim i w pełni dyspozycyjnym w terminie od 6.07 do 10.07 2016 (dni przygotowań, NieKongres, dzień deinstalacji).

Zadania?

Praca wolontariuszy, przydzielonych do określonych zespołów, będzie trwała 4-6 h godzin na dobę, według ustalonego wcześniej grafiku. Pozostały czas jest całkowicie dostępny na korzystanie z programu Slot Art Festivalu i NieKongresu. Przed rozpoczęciem współpracy, we Wrocławiu zostanie zorganizowane szkolenie dla wolontariuszy.

Wolontariusze zostaną podzieleni na cztery grupy zadaniowe:

Współpraca z grupami programowymi;
Współpraca z grupą animującą dzieci w wieku 3-15 lat;
Współpraca w grupie wsparcia technicznego;
Współpraca z biurem organizacyjnym.

Zgłoszenia:
W zgłoszeniach możecie od razu określić, w której grupie zadaniowej chcecie być.
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz dostępny na stronie www.wolontariat.wroclaw2016.strefakultury.pl
Wszelkie pytania możecie wysyłać na adres wolontariat@wroclaw2016.pl

niekongres wolontariat