Zgłoś uwagę

Zapraszamy na konferencję 9 edycji festiwalu Dialog

 „Naprzód! Ale dokąd?” to hasło tegorocznej, 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog – Wrocław. Święto współczesnego teatru odbędzie się w dniach 14-21 października. Z przyjemnością informujemy o nowym terminie konferencji prasowej, na której przedstawiony zostanie program 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog - Wrocław.

Spotkanie odbędzie się w środę, 5 lipca, o godzinie 12:00 w Barbarze (Świdnicka 8b). Konferencja jest otwarta.

W konferencji wezmą udział:
Tomasz Kireńczuk - kierownik programowy 9. MFT Dialog - Wrocław
Krzysztof Maj - dyrektor generalny Biura Wrocław 2016
Joanna Margolt - główna producentka 9. MFT Dialog - Wrocław

Zapraszamy.
- W trakcie tegorocznego Dialogu chcemy zastanowić się nad tym, dokąd prowadzi marsz, w którym wszyscy, czy tego chcemy, czy też nie, uczestniczymy - zapowiada kierownik programowy festiwalu, Tomasz Kireńczuk.

 

Od pierwszej edycji festiwal stawia sobie za cel prezentowanie artystów, którzy w swoich spektaklach odważnie i bezkompromisowo konfrontują się z istotnymi problemami naszej rzeczywistości. Dialog – Wrocław to nie tylko miejsce prezentacji spektakli teatralnych, ale też przestrzeń dla wolnej wymiany poglądów i dyskusji na tematy związane ze współczesnością. Od początku najważniejszym zadaniem Festiwalu jest stworzenie warunków do spotkania i konfrontowania się z teatrem, który jest czymś zdecydowanie więcej niż tylko doznaniem estetycznym.

Jak zawsze podczas Dialogu widzowie mogą spodziewać się prezentacji teatrów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Spektakle uzupełnione zostaną debatami oraz spotkaniami z artystami.

Szczegółowe informacje o programie tegorocznej edycji festiwalu przedstawione zostaną w środę, 28 czerwca, o godzinie 12:00 w Barbarze (ul. Świdnicka 8b).

- Zapraszamy na Dialog i do dialogu. Jesteście nam Państwo potrzebni - mówi Kireńczuk.

Więcej informacji na fb.com/FestiwalDialog oraz wkrótce na www.dialogfestival.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

9. MFT Dialog Naprzód ale dokąd

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail